Daliniai kroviniai, siuntos

Turite siuntą savo giminaičiui ar draugui gyvenančiam Norvegijoje ir norite ją kažkaip jam perduoti? O gal turite klientą, kuriam reikia išsiūsti savo prekes į Norvegiją? Nedvejodami kreipkites į mus ir mes pristatysime jūsų siuntą laiku į jūsų nurodytą vietą. Siuntas gabename maršrutu:
Lietuva – Norvegija – Lietuva

Iš Lietuvos išvykstame kiekvieną savaitės šeštadienį.
Iš Norvegijos išvysktame kiekvieną savaitės pirmadienį.

Siuntos nesveriamos ir įkainiai priklauso nuo siuntinio užimamos vietos mikroautobuse. Jeigu norite konkrečiai sužinoti kiek jums kainuotų pervežti vieną ar kitą siuntą prašome susisiekti el. pašto adresu arba telefonu nurodytu kontaktuose.

Vežėjas jokiomis sąlygomis nepriima pervežimui uždraustų daiktų. Jei šis faktas paaiškėja vėliau, krovinio (atitinkamos jo dalies) pervežimas yra nutraukiamas.
Uždrausti daiktai – taurieji metalai, brangakmeniai, ginklai, narkotinės medžiagos bei medžiagos ar produktai, kurie dėl savo cheminių ar fizinių savybių gali sukelti pavojų žmogaus sveikatai, aplinkai ar turtui ir yra įtraukti į Jungtinių Tautų Organizacijos ekspertų komiteto pavojingų medžiagų sąrašą; taip pat bet kurie daiktai, prekės, medžiagos, kurių vežimas (įvežimas, išvežimas, gabenimas) yra uždraustas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.
Užsakovas prisiima visišką atsakomybę užsakydamas uždraustų daiktų pervežimą ir įsipareigoja padengti visus Vežėjo nuostolius susijusius su minėtų daiktų pervežimu.
Vežame ir didesnes siuntas: Langus, statybines medžiagas, automobilius ir t.t.
Jūsų paslaugoms siūlome Mercedes Benz krovininį mikroautobusą:
Talpa: 15.14 m3 (kūbiniai metrai) – telpa 5 EUR paletės
Aukštis: 2 m 20 cm
Ilgis: 4 m 30 cm
Plotis: 1 m 60 cm

Jūsų paslaugoms siūlome priekabą:
Talpa: 16.38 m3 (kūbiniai metrai)
Aukštis: 1 m 95 cm
Ilgis: 4 m
Plotis: 2 m 10 cm

Pagarbą, komunikabilumą bei malonų aptarnavimą garantuojame!

Scroll to Top